Dla Twojej urody
Urodowa Perła Stolicy

Recepcja:

506 185 920

SPA:

503 397 885

PROMOCJE

PAKIETY

Pakiety to doskonałe rozwiązanie na wiele okazji, proponujemy specjalne pakiety dla niej, dla niego, biznesowe, okolicznościowe czy vouchery prezentowe.

WIECZORY KAWALERSKIE


Niezapomniany wieczór rozpoczynamy na 43. piętrze z malowniczym widokiem na panoramę Warszawy. Do dyspozycji Panów będzie znajdujący się na tym samym piętrze basen, sauna parowa oraz sauna fińska. Zapewniamy wykwintny poczęstunek. Dalszą część wieczoru kontynuujemy w klimatycznym gabinecie...

WIĘCEJ

WIECZORY PANIEŃSKIE


Niezapomniany wieczór rozpoczynamy na 43. piętrze z malowniczym widokiem na panoramę Warszawy. Do dyspozycji Pań będzie znajdujący się na tym samym piętrze basen, sauna parowa oraz sauna fińska. Zapewniamy wykwintny poczęstunek. Dalszą część wieczoru kontynuujemy w klimatycznym gabinecie...

WIĘCEJ

DLA DWOJGA


Rytuał wykonywany jest w podwójnym gabinecie na 43 piętrze z widokiem na panoramę Warszawy. Synchroniczne masaże, przy relaksującej muzyce, przeprowadzane są przez dwóch terapeutów, przy użyciu odpowiednio dobranych produktów. Całodobowy pobyt w klubie RiverView (sauna, basen, jacuzzi, fitness)

WIĘCEJ

DLA NIEJ


Dbając o naszych bliskich, pracę i dom często zapominamy zadbać o siebie. Wszystkie kobiety są wyjątkowe i zasługują na wyjątkową opiekę. Nasze pakiety pozwolą Wam na niepowtarzalny relaks, pielęgnację ciała i ukojenie zmysłów.

WIĘCEJ

DLA NIEGO


Prawdziwy mężczyzna to zadbany mężczyzna. Wiemy ile stresów i energii kosztują wyzwania dnia codziennego. Dalego stworzyliśmy specjalnie pakiety relaksacyjne i pielęgnacyjne.

WIĘCEJ

Zadzwoń do nas